ZEBRA Billy Can 14cm

Garantovaný nákup z BUSHCRAFTshop.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 3 200 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• nojo nemá pruhy tak to není zebra přeci, jinak jsem spokojen.
  • , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

Pořídil jsem jej manželce,jako jídelák do práce na nošení obědů.Samozdřejmě pro něj můžeme nalézti i mnoho jiných využití.Jako například hrnec na vaření,a to jak doma na sporáku,tak samozdřejmě i na našich výletech přírodou či na dovolené.Vzhledem k jeho nerezovému provedení v něm budeme moci vařit na lihových,benzínových,plynových a samozřejmě i dřívkových vařičích.Za mne určitě velice praktická věc,kterou využijeme a já už teď vím,že stoprocentně pořídím další a možná i více rozměrů,které Zebra nabízí.Takže za mne určitě vřele doporučuji.

• , zakoupeno v kupnuz

Nádobí ZEBRA nerezové Billy Can , je naprosto zásadním kouskem Bushcraft vybavení. Ray Mears a tým Woodlore používá toto nádobí pravidelně více než deset let. Pokud hledáte nádobí pro vaření v přírodě, jsme přesvědčeni, že Zebra Billy Can by měla být vaší první a jasnou volbou.

Nádobí ZEBRA se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a rukojetí "LOOP", kterou lze fixovat ve svislé poloze, případně odejmout. Nádobí ZEBRA Vám nyní přinášíme ve dvou velikostních variantách a to 10, 12, 14 a 16 cm. Velikost 12 je ideální pro 1-2 bushcraftery. Velikost 14 je pak skvělým řešením pro skupinky 3 a více lidí.

Každá sada nádobí Zebra Billy Can je dodávána s vnitřní misky, která může být použita pro vaření v páře, nebo vaření nad hlavní části hrnce. Vybraný zářez v rukojeti umožňuje nádobí zebra snadno zavěsit nad oheň pomocí jednoduchých závěsů vytvořených v přírodě.

K nádobí lze doobjednat ochranný a přepravní obal JUBÖ

Technická data

• Hmotnost: 730 g
  • Vnitřní rozměry: 14 x 14 cm
  • Kapacita: 2 l

Součástí odnímatelné auto-lock LOOP klipy pro fixaci rukojeti

Materiál: leštěná nerezová ocel

Navštivte BUSHCRAFTportal.cz a zjistěte více o nádobí ZEBRA

Vše o nádobí ZEBRA ve srovnání nádob na vaření najdete v tomto článku.

Jak si upravit kotlík ZEBRA pro více variant vaření a pečení?!

Přeprava nádobí ZEBRA - s obalem JUBÖ to nebude problém.

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• nojo nemá pruhy tak to není zebra přeci, jinak jsem spokojen.

• , zakoupeno v kupnuz

jednoduché, odolné nádobí
    vleze se do něj vařič i kartuše (VAR2) + pár drobností k vaření (káva, čaj, solnička,...)

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Skvělá přesně jak recenzoval kraken

Produkt sem si vybral na základě krakenovo videa o nádobách na vaření v přírodě a po jeho další recenzi přímo jen zebry :)

• Nerez co něco vydrží
    • Líbíse ženě i dětem.

Po rozbalení balíku žena kotlík zabavila do kuchyně a uvařila rychlou zeleninovou polévku k obědu. A děti mají novou hračku na hraní. Asi si budu muset koupit další ;-D