Recenze VAR Sada antiadhez dvojdílná

nováček

wlashack

Přidáno: 31. července 2015

• lehké
  • značky ukazující objem na boku nádoby
  • snadno se vytírá
  • šikovné příbory
  • utěrka
  • šikovné úchytky
  • vozím obalu na spacák "nasazené" na obou koncích spacáku, takže nezabere žádné místo navíc

Tento set mě mile překvapil. Líbil se mi už na pohled a přišel mi praktický i z pohledu uskladnění (vozím jej v kompresním obalu na spacák, oběa díly "nasadím" a tudíž mi to nezabere žádné místo navíc). Při vaření se ukázaly užitečné i různé vychytávky. Ocenil jsem například cejchování, když jsem potřeboval odměřit na polívku 3/4 litru. Na příboru je fajn, že jde lžící jíst i polévka, což u řady outdoorových lžic není možné (jsou malé, ploché). Utěrka je taky moc šikovná a výkonná, nádobí se i snadno myje díky nepřilnavému povrchu. Na míchání jsem pořídil malou dřevěnou vařečku, abych povrch nepoškrábal. Trochu jsem měl obavy z úchytek, ale i ty příjemně překvapily a fungují dobře. Používám na otevřeném ohni (nikoli na vařiči) a i tak vše na jedničku. S celým setem jsem moc spokojený. Doporučuji lžíci zkusit nanečisto doma, ta moje měla trošku ostřejší hranu a "řezala" při jezení do horního rtu. Stačilo přejet jemným smirkem a pohoda.

Var Makalu

Var Makalu