VAR Sada antiadhez dvojdílná

Kempinková sada s nepřilnavým povrchem. Vyrobena z povlakovaného hliníku. Vnější povrch je nastříkán povlakem který se dobře omývá. Na vnitřní je nanesena tenká PTFE vrstva,...
Garantovaný nákup z Hanibal

sada nádobí

• , zakoupeno v Hanibal

Lehké, skladné, super.

• nevím

Zboží ani po 10 dnech nedošlo. Zato přišla žádost o hodnocení produktu. Trochu mi to připomíná socialismus, nebo jak tomu říkali.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kompletní a dostačující pro dva.

Druh
sada nádobí

Kempinková sada s nepřilnavým povrchem.

Vyrobena z povlakovaného hliníku. Vnější povrch je nastříkán povlakem který se dobře omývá. Na vnitřní je nanesena tenká PTFE vrstva, která chrání nádobí proti připalování pokrmu a dobře se čistí. Pánev i miska mají sklopná držadla. Dna pánve i misky jsou soustružená pro lepší stabilitu na vařiči. K sadě se dodává utěrka a dva polypropylenové příbory.

Miska Ø 180 mm - 1,7 L

Pánev/víčko Ø 175 mm - 0,85 L 2x PP příbor

Utěrka

Obal

• Hmotnost: 570 gramů
  • Celkové rozměry: Ø 195 mm; výška 133 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Hanibal

Lehké, skladné, super.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kompletní a dostačující pro dva.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ZebraSport.cz

vše v jednom, praktické.
    dobré balení pro cestování

• , zakoupeno v ZebraSport.cz

• lehké, skladné
  • , zakoupeno v OUTDOORSTUFF.cz

• skladací, antiadhez povrch

OUTDOORSTUFF.cz (prodejce)

Děkujeme, že jste nakoupili právě u nás. Tento lehký ešus sami používáme s rodinou právě kvůli úpravě, která je skvělá na mytí studenou vodou.

• lehké
    • značky ukazující objem na boku nádoby
    • snadno se vytírá
    • šikovné příbory
    • utěrka
    • šikovné úchytky
    • vozím obalu na spacák "nasazené" na obou koncích spacáku, takže nezabere žádné místo navíc

Tento set mě mile překvapil. Líbil se mi už na pohled a přišel mi praktický i z pohledu uskladnění (vozím jej v kompresním obalu na spacák, oběa díly "nasadím" a tudíž mi to nezabere žádné místo navíc). Při vaření se ukázaly užitečné i různé vychytávky. Ocenil jsem například cejchování, když jsem potřeboval odměřit na polívku 3/4 litru. Na příboru je fajn, že jde lžící jíst i polévka, což u řady outdoorových lžic není možné (jsou malé, ploché). Utěrka je taky moc šikovná a výkonná, nádobí se i snadno myje díky nepřilnavému povrchu. Na míchání jsem pořídil malou dřevěnou vařečku, abych povrch nepoškrábal. Trochu jsem měl obavy z úchytek, ale i ty příjemně překvapily a fungují dobře. Používám na otevřeném ohni (nikoli na vařiči) a i tak vše na jedničku. S celým setem jsem moc spokojený. Doporučuji lžíci zkusit nanečisto doma, ta moje měla trošku ostřejší hranu a "řezala" při jezení do horního rtu. Stačilo přejet jemným smirkem a pohoda.