VAR ešus nerezový dvoudílný

Klasický, dvojdílný nerezový ešus - jedna nádoba a jedna poklice nebo pánev, sklopné držadlo. - 1 větší nádoba a jedna poklice nebo pánev - Nádoba má sklopnou rukojeť. -...
Garantovaný nákup z ONLINE-SPORT.cz

Skladem • 1 varianta120 Kč98 % • 12 797 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 279 recenzíDalší informace

Druh
ešusy

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

ešus, ze kterého se dá jíst :-)

• Je tak hezký že je mi jej líto zašpinit

Zvolil jsem nerezové provedení z důvodu že i v domácnostech se hliníkové nádobí už moc nepoužívá a také ze zvědavosti jaký je rozdíl oproti dosud používanému hliníkovému ešusu.
    Zpracování výrobku je v každém detailu precizní a povrchová úprava skvělá.
    Svojí nepozorností jsem udělal chybu neboť označení dvoudílný ešus pro mě vždy znamenal s vnitřní menší miskou. Víko bylo vždy automaticky. Moje chyba. Tak mám "poloviční" ešus.
    Je to pevné ale přitom lehké nádobí které v akci přežije i to co já už nepřežiji.

• , zakoupeno v OUTDOORSTUFF.cz

• zpracování
    • kvalita

Ešus je ideální v kombinaci s vařičem značky VAR, který přesně sedne do závětří vařiče. Ešus je výborný, jelikož nemá žádné zbytečné záhyby, kde by mohlo ulpívat jídlo, takže se snadno čistí a vejde se do něj jak vařič, tak i kartuše Var Providius 220g + různé koření. V jednoduchosti je síla.

Druh
ešusy

• 1 větší nádoba a jedna poklice nebo pánev
  • Nádoba má sklopnou rukojeť.
  • Poklice se může použít též jako malá pánev.

Parametry:

• Rozměry: ø 160 x 110 mm
  • Objem: větší nádoba 1,25l , menší nádoba 0,85l , poklice/pánev: 0,30l
  • Materiál: nerez
  • Hmotnost: 560 gramů

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • Více variant89 Kč87 % • 1 461 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

ešus, ze kterého se dá jíst :-)

• Je tak hezký že je mi jej líto zašpinit

Zpracování výrobku je v každém detailu precizní a povrchová úprava skvělá.

• , zakoupeno v OUTDOORSTUFF.cz

• zpracování
    • kvalita

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• masivní materiál
  • , zakoupeno v Svět hor

• Kvalitní
    • Nezničitelný výrobek
    • Hmotnost pro ty co chodí na lehko
  • , zakoupeno v Svět hor

• kvalitní výrobek
    • česká výroba
    • nerez
    • váha - pochopitelná vzhledem k materiálu
  • , zakoupeno v Shop.Honza

• prostě nerezový ešus, žádný kraviny kolem
  • , zakoupeno v Shop.Honza

• hmotnost vykoupena kvalitou
  • , zakoupeno v Hanibal

• značně těžký
  • , zakoupeno v Smrtihlav.cz

• český, kvalitní, bytelný produkt