Primus LITECH trek 1000 ml

Druh
konvice

• , zakoupeno v E-Outdoor

• Kvalitni material. Dobre se udrzuje ma vroubkovane dno takze perfektne drzi na varici a vnitrek staci vytrit
    • Zatim nic

• Ideální rozměry aby se do něj vešla kartuše, hořák a další věci
    • Vroubkovaná spodní část hrnce zamezuje sklouznutí z vařiče
    • Obal na přenášení
    • Snadno se poškrábe
    • Hrnec a "poklička" na sobě drží volně => hrnec se na kontaktních místech rád poškrábe

Tento hrnec jsem si vybral neboť značce Primus věřím a již mám i jejich hořák a jsem s ním velice spokojen.
    Velice mile mě překvapilo, že jídlo se vůbec nepřipálilo a hrnec šel velice jednoduše vyčistit pouhým papírovým kapesníkem.
    Pokud vkládáte do hrnce i kartuši je dobré ji do něčeho zabalit, třeba do hadříku, ať se hrnec nepoškrábe.

• , zakoupeno v Hanibal

HRNEC LITECH TREK 1 L

• Materiál: Tvrdě anodizovaný hliník
  • Objem : 1 l
  • Rozměr: 125x135mm Hmotnost: 267g

Dodáváno v síťovém obalu.

Ošetřujte běžnými kuchyňskými prostředky na mytí nádobí

Výrobce: Primus AB, Švédsko www.primus.se

• Vroubkovaná spodní část hrnce zamezuje sklouznutí z vařiče
    • Obal na přenášení
    • Snadno se poškrábe

• Ideální rozměry
    • Poškrábal se i při pouhém míchání jídla plastovou lžící

Nic moc

• , zakoupeno v Hanibal