Bestent kempingová sada nádobí pro 2 osoby Wild

Popis produktu

Parametry produktu

Druh
sada nádobí

Parametry produktu

Druh
sada nádobí

Popis produktu

Milujete pobyt v přírodě, cestování, nebo celodenní výlety? V tom případě určitě potřebujete turistické nádobí. Tato sada nádobí na outdoorovo vaření obsahuje vše důležité pro vaření venku.

SADA TURISTICKÉHO NÁDOBÍ JE URČENA PRO 2 OSOBY A JEJÍ VÝHODY POUŽITÍ JSOU

UNIVERZÁLNÍ - přenosné kuchyňské nádobí je souprava, kterou lze použít prakticky kdekoli. Skvěle se bude hodit jak doma, tak i na cestách, například v kempu nebo ve stanu. Set je určen pro 2 osoby. Sklopné rukojeti usnadňují přenášení nádobí. sada kuchyňského nádobí do přírody má nepřilnavý povlak, který nám zajistí chutný a dokonale připravený pokrm.

VYSOKÁ KVALITA - sada kuchyňského nádobí je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž je trvanlivá, trvanlivá a odolná vůči poškození a poškrábání, díky čemuž bude sloužit dlouhou dobu.

Souprava turistického nádobí má praktickou kapsu s popruhem, takže ho můžete nosit i mimo batoh a ušetříte tak ještě více místa.  

SPECIFIKACE pro dvě osoby nepřilnavý povlak sklopné rukojeti

  • rozměry: 11/17,5/17,5cm
  • rozměry hrnce: 7,5/7,5/9,5 cm
  • rozměry pánve: 8/8/4 cm
  • rozměry konvice: 14/14/9cm
  • hmotnost: 1,013 kg

 

SOUPRAVA OBSAHUJE hrnec konvice + poklice pánev poklice (univerzálně vhodná na hrnec a pánev) kapsa / pytel se stahovací šňůrkou a zátkou 2x nůž 2x vidlička 2x lžíce 2x karabina 2x pohár 2x sáček na příbor

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.