Alb Sada pro jednu osobu

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 958xDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 5 152xDalší informace

je super..jak pírko.

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

celkem není co kritizovat, jen všude na fotkách je ve spodní nádobě strčená plynová kartuš a má se tam vejít i malý vařič. Asi mám nějaký atypický rozměr, mně ta bombička dovnitř prostě nejde dát.

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Velmi lehký, skladný. Dodáváno s obalem což velmi potěší.
    • Určeno spíše pro nenáročnější uživatele. Cena odpovídá kvalitě.

Dvoudílná sada je plně funkční, plně postačující pro nenáročné uřivatele ( výlety s dětmi, víkendové tůry ),což určitě nevylučuje i náročnější vícedenní akce . Nutno počítat s tím, že to není nerez ani titan. Vynikající výrobek za velice příznivou bezkonkurenčně nízkou cenu.

ALB Matterhorn - Sada pojmenovaná po švýcarské hoře MATTERHORN má anodizovaný povrch. Sadu můžete lehce složit a použít jako hlubší pánev nebo hrnec. Matterhorn má pogumovaná ucha, takže se při manipulaci nespálíte. Zároveň je kompatibilní pro přenos s nejprodávanějšími vařiči. Vařič ani kartuše nejsou součástí soupravy, lze je však u nás zakoupit zvlášť.

• Váha: 210 g
  • Průměr: 115 mm
  • Výška: 144 mm
  • Objem hrnku: 0,90 l
  • Objem víčka: 0,45 l
  • Tloušťka: 1 mm
  • Materiál: Al 99,5 (ENAW 1050A)
  • Vhodné kartuše: G 230 gr. dle normy EN 417 (VAR, Pinguin, Coleman a Vango, aj).
  • Upozornění: normu EN417 splňuje více kartuší ale bohužel se v poslední době ukázalo, že sice plynové kartuše mají určité velikostní normy ale např. jejich lemovku nikdo neřeší a některé typy se do sady nevejdou (mají třeba širší lemovku). Rozhodně nedoporučujeme kupovat kartuše z Asie (hlavně s čínskými měli zákazníci problémy). Momentálně je dováženo tolik druhů kartuší z asie, že není možné vypsat názvy, pro které se výrobek nehodí, je třeba se opravdu řídit rozměry (vnější průměr sady 115 mm, tloušťka materiálu 1 mm, vnitřní pr. 113 mm).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 1 346xDalší informace

je super..jak pírko.

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Velmi lehký, skladný. Dodáváno s obalem což velmi potěší.
    • Určeno spíše pro nenáročnější uživatele. Cena odpovídá kvalitě.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 1 346xDalší informace
  • , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• cena, provedení, váha - super
  • , zakoupeno v Makalu

• Levný
    • Lehký

• Trvanlivý materiál, ošetřený ochranným filmem, lehký, malý skladný, přesto dostačující, na veliký čaj, na ohřátí express menu, a tak. Samozřejmě cena!
    • Jelikož je malý, blbě se v něm smaží, ale to je logické. Není to ale žádné zásadní proti.

Tenhle sympatický malý ešus jsem si vybral místo klasického ešusu, abych uspořil místo, a udělal jsem celkem dobře. Je vyroben u nás, a to se mi taky líbí. Je výborně skladný, dají se do něj dát paštiky, příbor, a podobně. Má ho i přítelkyně, tak v jednom ohříváme jídlo, a v druhém vaříme na čaj a kávu. Oba jsme s nimi velmi spokojeni, a to i s ohledem na cenu! Než koupíte nesmyslně předražené nádobí z ciziny, podívejte se i u nás...;) S kvalitou jsme spokojeni, a to velmi. Celkově za něj téhle firmě gratuluji.

• , zakoupeno v ARMYSHOP.CZ

• n

• MALÝ, PŘESNĚ SEDNE NA VARIČ VAR A KARTUŠ
    • NÝTY UVNITŘ BY BYLO DOBRÉ VÍCE SPOJIT S TĚLEM ABY VE ŠKVÍŘE NEZŮSTAVALO JÍDLO Z HYGIENICKÉHO HLEDISKA JE TO NEDOŘEŠENÉ

• nízká váha

Pro jednoho fajn věc, zatím jsem zkoušel jenom na lihovém vařiči, do ohně to úplně dávat nechci. Překvapilo mě, že pogumování na rukojeti přežilo i občasný plamínek :)

• , zakoupeno v E-Outdoor

• Lehkost,skladnost

Užitečná pomůska pro jednu osobu